Reklama

Reklama

Leniwy weekend Agnieszki Kaczorowskiej

Spanie do południa, śniadanie w łóżku, a potem książki, filmy i przekąski – kto z nas nie marzył o takim leniwym weekendzie? Jak się okazuje w gronie tęskniących za relaksem znalazła się i Agnieszka Kaczorowska. Gwiazda o swoich zachciankach opowiedziała niedawno na Instagramie.

Tancerka, aktorka, choreografka, prezenterka, a do tego mama i żona - od takiej ilości funkcji i związanych z nimi obowiązków, może się zakręcić w głowie. Agnieszka Kaczorowska - bo to o jej napiętym grafiku mowa - na co dzień zdaje się doskonale radzić sobie z ogromem zadań. Nigdy nie narzeka, a na zdjęciach, które publikuje w mediach społecznościowych zawsze jest radosna.

Reklama

Jednak, jak się okazuje i Agnieszce zdarza się pomarzyć o słodkim leniuchowaniu. Niedawno zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w eleganckiej piżamce z głębokim dekoltem. "A gdyby tak dziś cały dzień zostać w łóżku? Przy Maluchu to mało możliwe... Ale pomarzyć można...  Czytałabym cały dzień, oglądała piękne filmy, jadła pyszne rzeczy i ucięła sobie kilka drzemek... No dobra, pewnie i tak bym nie wytrzymała" - napisała pod wykonanym w łóżku zdjęciem.

Jak się okazało i tym razem Agnieszka znalazła z fanami wspólny język: "Przed chwilą pomyślałam o tym samym. Na razie mąż robi kawę i śniadanko z dzieciakami, więc czekam i korzystam z chwili lenistwa", "Mam takie same marzenia. Tymczasem kawka i zabawa z moją księżniczka", "Uwielbiam zaczynać dzień od kawy w łóżku"- pisały instagramerki w komentarzach.

Wielu internautów zwróciło też uwagę, że gwiazda zdecydowała się zapozować bez makijażu. Jak wam się podoba Agnieszka Kaczorowska w tak naturalnym wydaniu? 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje