Reklama

Reklama

Lara Gessler w warzywniku

W kwietniu córka Magdy Gessler pochwaliła się w mediach społecznościowych ciążą. O tym, jak się sprawy mają informuje swoich fanów na bieżąco.

Tym razem zamieściła zdjęcie, na którym widzimy ją stojącą w warzywniku i trzymającą się za zaokrąglony brzuszek. "Wszystko rośnie" skomentowała w opisie i z pewnością nie chodzi tu jedynie o bujną wegetację w warzywniku. Zdjęcie udostępniła również Magda Gessler, która nie kryje, że bardzo cieszy się z nowej roli, w której wkrótce przyjdzie jej się sprawdzić.

Reklama

Mimo szalejącej pandemii to najwyraźniej dobry czas dla celebrytki. Czas spędza na Mazurach i wszystko wskazuje na to, że w związku z Piotrem Szelągiem odnalazła szczęście.

***

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje