Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kylie Minogue: Tym razem się uda?

Mierząca zaledwie 152 centymetry piosenkarka potrafi być kobietą ze stali. Kiedy wykryto u niej raka piersi, ani przez moment się nie poddała. Dziś jest jedną z najbardziej zaangażowanych osób promujących profilaktykę walki z tą chorobą.

Często rozstawała się z partnerami

Kylie otwarcie mówi, że oprócz zdrowia najważniejsza jest dla niej rodzina. Najwyraźniej jednak nie jest jej pisana rola żony (na razie). A chętnie stanęłaby przed ołtarzem. Miała wielu partnerów. Wśród nich m.in. aktorzy: Rupert Penry-Jones, Jason Donovan, piosenkarz Lenny Kravitz. Modele: Zane O’Donnell, James Gooding (Dolce&Gabbana, Calvin Klein, Paul Smith), Andrés Velencoso (Chanel Allure Homme).

Reklama

Dwa rozstania były dla niej szczególnie bolesne, bo z tymi mężczyznami była zaręczona. Z Jamesem Goodingiem rozeszła się, bo zdradził ją z modelką Sophie Dahl. Miał też inne grzechy na sumieniu: alkoholizm i uzależnienie od narkotyków. Zraniona Kylie szukała zapomnienia w pracy. On z objawami ciężkiej depresji trafił do szpitala. Wcześniej zdążył sprzedać pikantne szczegóły z ich romansu brytyjskiemu tabloidowi "News of the World". Minogue pocieszenie znalazła w ramionach francuskiego aktora Oliviera Martineza (dziś mąż Halle Berry). Po dwóch latach sielanki w 2005 roku spadł na nich cios.

Nie poddała się. Dziś jest zdrowa

Piosenkarka w czasie trasy koncertowej źle się poczuła. Uznała, że to wynik przemęczenia. Prawda okazała się okrutna. Rak piersi! Nie poddała się, ani chwili nie zwątpiła, że wyzdrowieje. Przeszła chemioterapię, straciła włosy, była wrakiem. Martinez się nie przestraszył. Trwał dzielnie u boku ukochanej. Rozstali się 2 lata później, gdy była zdrowa. Z banalnych powodów. Zaręczyny nie były dostateczną gwarancją związku. Nie straciła wiary w miłość.

Po roku była z hiszpańskim modelem Andrésem Velencoso. Rozstali się za obopólną zgodą. Kylie pozwoliła sobie nawet na żart: - Tych 5 lat nie zabierze mi nawet on. Oczywiście przez jakiś czas cierpiała. Pojawiły się wątpliwości, czy decyzja nie była zbyt pochopna, ale... Czas leczy rany.

Dziś miłością życia 47-letniej jest Kylie młodszy od niej o 20 lat aktor Joshua Sasse. Tym razem się uda?

APW

Dowiedz się więcej na temat: Minogue Kylie

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje