Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki wciąż wspomina dawny związek?

Kuba Wojewódzki zaskoczył fanów, publikując na Facebooku zdjęcie sprzed lat, do którego zapozował w towarzystwie swojej dawnej miłości. Czyżby nadal coś czuł do Anny Muchy? Spójrzcie tylko na ich wspólną fotkę!

57-letni Kuba Wojewódzki i 40-letnia Anna Mucha byli kiedyś parą. Chociaż już od wielu lat nie są razem, wielu fanów wciąż uważa, że uczucie, które ich łączyło, jeszcze nie wygasło. 

Reklama

Dziennikarz i aktorka wcale nie zerwali kontaktu. Przyjaźnią się i nic nie wskazuje na to, aby mieli do siebie wrócić, ale są tacy, którzy liczą na to, że kiedyś znów się zejdą. 

Co jakiś czas w mediach społecznościowych pojawiają się fotki sprzed lat, na których widać ich razem. Niedawno Kuba Wojewódzki postanowił powspominać, dodając na Facebook: "Kuba Wojewódzki Jednoosobowa subkultura" starą fotografię. 

Jak widać, on i Anna Mucha zmienili się wizualnie na przestrzeni lat. Zwłaszcza aktorka, która teraz jest prawdziwą seksbombą. 

Jak kiedyś wyglądali? 

Zdjęcie pochodzi z czasów, kiedy Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli jeszcze razem. Dziennikarz napisał, że zostało zrobione "tuż przed pierwszą wyprawą jeepami do Afryki", a fani stwierdzili, że prawdopodobnie mężczyzna nadal nie może zapomnieć o dawnej ukochanej. "Chyba nie możesz o niej zapomnieć...", Stara miłość nie rdzewieje.." - pisali w komentarzach pod jego postem. 

Myślicie, że coś w tym jest? 

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Anna Mucha | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje