Reklama

Reklama

Księżniczka Eugenia przeszła skomplikowaną operację

Patrząc na rodzinę królewską, można odnieść wrażenie, że jej członkowie żyją jak w bajce. Nic bardziej mylnego. Choroby nie omijają królewskich komnat. Księżniczka Eugenia udostępniła zdjęcie blizny. Pamiątka po trudnej operacji jest z nią od lat. Dlaczego wnuczka Elżbiet II teraz o tym mówi?

Miała dwanaście lat, kiedy dowiedziała się, że jej życie się zmieni. W wyniku skrzywienia kręgosłupa lekarze zadecydowali o operacji. 

Reklama

Tytan wszczepiony w plecy miał poprawić komfort życia młodej księżniczki i wyprostować skrzywiony odcinek kręgosłupa.

Nie wiedziała, jak zmieni się jej życie. Nastolatka miała wiele obaw. Zastanawiała się, czy będzie mogła uprawiać sport? Jak będzie wyglądała jej nauka? Czy jeszcze kiedyś będzie mogła biegać z rówieśnikami? 

Tysiące pytań przelatywały przez głowę młodziutkiej Eugenii. Gdyby nie wsparcie najbliższej rodziny trudno byłoby jej zaakceptować siebie w nowej wersji. Na szczęście wszytko dobrze się skończyło. W mediach społecznościowych księżniczka zachęca do dzielenia się swoimi przeżyciami. "Bądźmy dumni z naszych blizn!"- napisała na Instagramie, a pod postem natychmiast pojawiały się historie osób z całego świata. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje