Reklama

Reklama

Księżna Zofia. Wszystko, co musicie wiedzieć o żonie księcia Karola Filipa Bernadotte

"Szwedzka Meghan" - tak często mówi się o małżonce księcia Karola Filipa Bernadotte, która podobnie jak wybranka Sussexa, również nie miała łatwego startu na dworze. Z uwagi na przeszłość księżniczki Zofii, część osób początkowo sceptycznie podchodziła do jej związku z synem króla Karola XVI Gustawa. Szybko okazało się jednak, że do rodziny królewskiej piękna brunetka pasuje jak ulał!

36-letnia Zofia Bernadotte przez wiele osób uważana jest za jedną z najpiękniejszych księżnych na świecie. 

Reklama

Wybranka przystojnego księcia Karola Filipa, który jest synem króla Karola XVI Gustawa często, ze względu na swoją przeszłość, bywa porównywana do Meghan Markle. 

W przeciwieństwie do żony księcia Harry'ego, księżna Värmlandu nie uciekła jednak od życia na dworze. Wręcz przeciwnie, wygląda na to, że takie życie jej odpowiada.

Księżna Zofia zdążyła się już wyszaleć

Zofia Bernadotte, wcześniej znana jako Zofia Hellqvist urodziła się w przeciętnie majętnej rodzinie. W młodości studiowała również nauki muzyczne i kierunek związany z biznesem. 

Jej spektakularna uroda bez wątpienia przyczyniła się do tego, że została modelką. Do dziś wypomina jej się zdjęcia w bikini, które pojawiły się na okładce niemieckiego magazyny Stlitz w 2004 roku oraz udział w amerykańskiej wersji programu Paradise Hotel!

A tutaj zdjęcie księżniczki Zofii z młodości! 

Sądzicie, że na przestrzeni lat bardzo się zmieniła?

Historię miłości księżniczki Zofii i księcia Karola Filipa poznacie na kolejnej stronie >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje