Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Książęta Sussex zdradzili imię swojego syna

Księżna Meghan wraz z księciem Harrym zdradzili, jakie imię będzie nosić ich pierwszy syn. Bukmacherzy stawiali na Filipa lub Artura. Czy potwierdziły się ich przypuszczenia?

"Księżna i książę Sussex mają przyjemność ogłosić, że ich syn będzie nosić imię: Archie Harrison Mountbatten-Windsor" - czytamy na oficjalnym profilu Meghan i Harry'ego na Instagramie. We wtorkowe południe londyńskiego czasu książęca para po raz pierwszy pokazała światu swojego synka. Meghan i Harry z dzieckiem na rękach chwilę odpowiadali na pytania dziennikarzy, po czym udali się na spotkanie z królową Elżbietą i księciem Filipem. 

Reklama

Syn księcia Harry'ego i księżnej Meghan jest siódmy w kolejce do tronu. Zaraz po księciu Karolu, Williamie, trójce jego dzieci i księciu Harrym. 

Chłopiec pogodzi rodzinę Meghan?

W ostatnich tygodniach ciąży a także pierwszych dniach po narodzinach dziecka księżna Meghan mogła liczyć na wsparcie swojej matki, Dorii Ragland. Kobieta zatrzymała się w posiadłości książęcej pary, by pomóc jej w opiece nad noworodkiem. Jej stosunki z pozostałymi członkami rodziny są napięte. 

Wszystko zaczęło się po ogłoszeniu zaręczyn Meghan z księciem Harrym. Rodzina przyszłej księżnej chciała wypromować się jej kosztem i zarobić na ślubie sławnej krewnej. Brat Meghan wywołał prawdziwy skandal. W liście otwartym do księcia Harry'ego nazywał swoją siostrę wyrachowaną kobietą, a jej ukochanemu radził odwołanie ślubu. Problemy sprawiał również ojciec księżnej, który umawiał się z fotoreporterami na płatne ustawki, by ci robili mu zdjęcia, gdy mierzy garnitur i szykuje się do ślubu. 

Siostra Meghan jest stałą bywalczynią programów śniadaniowych i wzbudza zainteresowanie prasy bulwarowej. Chętnie zdradza sekrety z jej dzieciństwa, próbowała nawet wtargnąć do posiadłości książęcej pary. Mimo że kobiety od 10 lat nie miały ze sobą kontaktu, nie przeszkadza jej to wypowiadać się w mediach na temat księżnej. Siostra Meghan nie ukrywa, że otrzymuje za to wynagrodzenie.

>>> Jak ojciec Meghan zareagował na wieść o narodzinach wnuka? Zobacz na następnej stronie <<<

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje