Reklama

Reklama

Książę William o zainteresowaniach swoich pociech

Książę William to wspaniały ojciec. Uwielbia opowiadać o dokonaniach swoich dzieci i bardzo interesuje się ich rozwojem. Ostatnio zdradził, w jaki sposób mali arystokraci spędzili czas na wsi.

Kate i William rzadko pokazują dzieci, dlatego wszelkie informacje na ich temat są dla fanów rodziny królewskiej na wagę złota. Są bowiem ciekawi, jak zmieniają się ich pociechy i na jakich ludzi wyrosną.

Reklama

Arystokrata pojawił się w Cardiff na meczu o Puchar Sześciu Narodów. Zanim rozgrywka się zaczęła, spotkał się z kontuzjowanymi zawodnikami, których wspiera jego organizacja. Na ostatnim meczu rugby książę William z ochotą podzielił się ze słuchaczami paroma ciekawostkami na temat Georga, Charlotte i Louisa.

" W tym tygodniu byliśmy z dziećmi na farmie, gdzie były jagnięta. Z początku Charlotte nie była przekonana co do tego miejsca, ale George poszedł tam od razu. Louis za to uwielbia traktory" - wyjawił książę William.

Wygląda na to, że mali royalsi polubili wiejską sielankę. Wizyta na farmie miała na celu uświadomienie im, w jaki sposób mieszkańcy Wielkiej Brytanii zarabiają na siebie i jaki styl życia prowadzą.

Myślicie, że dzieci Williama i Kate zaczerpną z tych doświadczeń w dorosłym życiu?

Dowiedz się więcej na temat: książę William | Kate Middleton | dynastia Windsorów

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje