Reklama

Reklama

Książę Harry się żeni!

To już pewne - książę Harry i Meghan Markle są zaręczeni, a ślub odbędzie się wiosną przyszłego roku.

Para zaręczyła się w Londynie na początku listopada. Z datą ślubu prawdopodobnie będą czekać, aż księżna Kate urodzi swoje trzecie dziecko. Poród zaplanowany jest na kwiecień.

Reklama

Książę Harry i Meghan Markle spotykają się od około 18 miesięcy. Dotąd bardzo strzegli swojej prywatności. Zmieniło się to pod koniec września, kiedy to oficjalnie pojawili się razem na zawodach tenisistów na wózkach inwalidzkich Invictus Games w Toronto w Kanadzie. Wizyta pary na kortach była wielką sensacją - w tych kręgach taka demonstracja ma bowiem swój cel i mówi więcej niż niejedno słowo.

Książę Harry poinformował już o zaręczynach królowę Elżbietę II i najbliższych członków rodziny królewskiej, choć nie jest tajemnicą, że królowa nie wykazuje przesadnego entuzjazmu co do miłosnego wyboru swojego wnuka. Podobno nie podoba się jej fakt, że Harry związał się ze starszą i do tego rozwiedzioną amerykańską aktorką.

Książę Harry otrzymał również błogosławieństwo ojca Meghan na poślubienie jego córki. Rodzice aktorki w specjalnym oświadczeniu napisali: "Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nasza córka jest wspaniałym człowiekiem, razem z Harrym stworzą cudowną parę".

Księżna Kate wraz z księciem Williamem wyrazili radość z wiadomości o zaręczynach księcia Harry'ego i Meghan. We wspólnym oświadczeniu wydanym przez Pałac Kensington napisali: "Jesteśmy bardzo podekscytowani. Oni są bardzo ze sobą szczęśliwi". Para po ślubie zamieszka w Nottingham Cottage w Pałacu Kensington.

Na Instagramie, na którym od jakiegoś czasu Meghan Markle nie jest już tak aktywna jak wcześniej, posypały się gratulacje. My również gratulujemy!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje