Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Czeczot czekał na to latami

Aktor ma powody do świętowania. Na świecie przywitał swoje pierwsze dziecko. Dumny tata w mediach społecznościowych umieścił wzruszający wpis ze zdjęciem maleństwa.

Wzruszony, dumny, szczęśliwy. Krzysztof Czeczot radosną nowiną postanowił podzielić się z fanami. Jak sam przyznał na swoją "księżniczkę" długo czekał. A jej przyjście na świat okazało się eskalacją emocji, których do tej pory nie dostarczyły mu ani scena, ani plan zdjęciowy. 

Reklama

Jak odnajdzie się w roli ojca? Fani aktora są przekonani, że będzie idealnym tatą dla Poli. Wystarczy spojrzeć na ich pierwszą wspólną fotografię.

"Najpiękniejszy poranek w życiu. Dzień, na który czekaliśmy tak długo. Płakaliśmy i uśmiechaliśmy się jednocześnie. I ciągle nie możemy uwierzyć, że dołączyła do nas dziś prawdziwa Księżniczka. Teraz Pola śpi. Dobrego życia Córeczko! Kochamy Cię miłością jakiej jeszcze nie znaliśmy. Kocham Cię J, jestem z Ciebie dumny, jestem Tobą zachwycony, jestem szczęśliwy, że jesteś"- ta brzmi post aktora dedykowany córce na Instagramie. 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Czeczot

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje