Reklama

Reklama

Królewski ekspert: Harry pożałuje swojej decyzji!

Królewski ekspert, Robert Jobson, wypowiedział się na temat kontrowersyjnej decyzji Sussexów. Mężczyzna uważa, że Harry nie odnajdzie się w Hollywood. Natomiast Meghan za szybko odrzuciła wszelkie starania.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Harry i Meghan wydali na oficjalnym książęcym profilu na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowali fanów, że rezygnują z tytułów, odcinają się od rodziny królewskiej oraz wyprowadzają się do Ameryki Północnej.

Reklama

Treść oświadczenia nie została skonsultowana z królową Elżbietą II. Wściekła monarchini zażądała spotkania od pary. Meghan postanowiła jednak wyjechać wcześniej z Wielkiej Brytanii, pozostawiając negocjacje z królową na głowie Harry’ego. Według słów byłej książęcej pary decyzja została podjęta "po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji".

Po wielu rozmowach arystokraci doszli do konsensusu, a Meghan i Harry mogą cieszyć się upragnioną wolnością. Para wbrew pierwotnym zapowiedziom przeprowadziła się do Los Angeles i właśnie tam mają zamiar osiąść na dłużej. Markle chce wrócić do zawodu aktorki, a Hollywood jest najlepszym miejscem do rozwoju kariery. O ile Meghan czuje się jak ryba w wodzie, to dla Harry’ego jest to całkiem nowe środowisko. Co więcej, mężczyzna nie ma amerykańskiego obywatelstwa, a więc nie może podjąć legalnie pracy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje