Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka!

O tym, że spodziewa się dziecka, gwiazda poinformowała swoich fanów w szczególny dzień - 14 lutego. Teraz podzieliła się kolejnymi informacjami.


Reklama

  Aktorka wybrała zabawną formę, by ogłosić płeć dziecka. Do ostatniej chwili trzymała wszystkich w niepewności, podgrzewając atmosferę hasztagiem #chłopiecczydziewczynka. Na uroczym nagraniu gwiazda tańczy z ogromnym balonem. Gdy balon pęka sypie się z niego konfetti, a obraz staje się różowy. Oznacza to, że aktorka oczekuje dziewczynki.

Klaudia Halejcio nie ukrywała swojej radości. W rozmowie z "Party" przyznała, że marzyła o córce. Początkowo Klaudia Halejcio ukrywała informację o ciąży. Jednak obecnie chętnie dzieli się szczegółami. Wiemy już, że do 26 tygodnia przytyła 9 kg, a także że długo nie można było ustalić płci dziecka, ponieważ maleństwo tak niefortunnie układało się podczas USG.

Gwiazda coraz chętniej pokazuje też na swoim instagramowym profilu swojego partnera Oskara, biznesmena z branży internetowej. Wieści o tym, że para spotyka się obiegły internet jesienią ubiegłego roku. Zagorzali fani aktorki cieszyli się, że wreszcie odnalazła swoje szczęście, gdyż od ostatniego rozstania minęło zaledwie kilka miesięcy. Złośliwi twierdzili, że i ten związek może nie przetrwać próby czasu.

Jednak między zakochanymi wszystko układa się do tego stopnia doskonale, że postanowili nie zwlekać z powiększeniem rodziny. Klaudia nie kryje swojego szczęścia. W jednym z instagramowych wpisów wyznała: "Na taką role czekałam całe życie! ❤️ To niesamowite jaka jestem szczęśliwa!  Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa by wyrazić swoje szczęście!!!


Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!
Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje