Reklama

Reklama

Klaudia El Dursi na zdjęciu z Kubą Wojewódzkim. Znają się od lat!

Klaudia El Dursi opublikowała niedawno zdjęcie z Kubą Wojewódzkim. Popularna modelka była jednym z gości w jego popularnym programie. To nie pierwszy raz, kiedy atrakcyjna brunetka pojawiła się w programie dziennikarza. Okazuje się, że znają się od dawna!

Zarówno Klaudia El Dursi, jak i Kuba Wojewódzki nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Dziennikarz jest w branży od lat. Słynie ze swojego ciętego języka oraz zamiłowania do szybkich samochodów i pięknych kobiet. 

Reklama

O Klaudii El Dursi zrobiło się głośno, kiedy wzięła udział w popularnym programie "Top Model". Atrakcyjna brunetka od razu zachwyciła jurorów, którzy podarowali jej tak zwany "złoty bilet". Co prawda nie wygrała, ale zdobyła sławę, co bez wątpienia pomogło jej w rozwoju kariery zawodowej. 

Niedawno miała miejsce premiera pierwszego odcinka nowego sezonu talk-show Kuby Wojewódzkiego, a jednym z gości była właśnie Klaudia El Dursi, która później opublikowała też kilka ich wspólnych zdjęć. 

Atrakcyjna brunetka prezentowała na nich rewelacyjnie. Podczas kręcenia show miała na sobie niezwykle seksowną kreację, ale nie tylko to wzbudziło zainteresowanie mediów. 

Okazało się, że modelka i popularny dziennikarz znają się już od dawna. 

Jak to możliwe? 

"Po latach ponownie u Kuby, tym razem z innej perspektywy" - napisała Klaudia El Dursi pod opublikowanymi przez siebie zdjęciami. 

Okazuje się, że kilka lat temu, kiedy modelka nie była jeszcze tak znana, przez pewien czas występowała w programie dziennikarza jako wodzianka. 

Wiedzieliście o tym? 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi | gwiazdy | Top model

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje