Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kinga Rusin o zmianach w programie śniadaniowym

Kinga Rusin to polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna. Kobieta jest znana ze swojej działalności aktywistycznej na rzecz środowiska.

Pracę w telewizji rozpoczęła w 1993 r., dołączając do ekipy TVN-u. Początkowo miała prowadzić program, jednak projekt nie ujrzał światła dziennego. Pracowała jednak w firmie jako tłumaczka. Kariera Kingi zaczęła się dynamicznie rozwijać, gdy dołączyła do reakcji programu "Randka w ciemno". Na kilka lat przerwała karierę, aby zająć się wychowywaniem Poli i Igi.

Reklama

Do TVN-u powróciła w 2005 r., dołączając do ekipy programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Na swoim koncie ma także rolę gospodyni takich programów jak "Agent - Gwiazdy", "You Can Dance - Po prostu tańcz" i specjalnego odcinka "Tańca z gwiazdami".

W nowym sezonie program "Dzień Dobry TVN" pojawił się nie tylko w odmienionym studio, lecz także z nową parą prowadzących. Zostali nimi Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, którzy współpracowali ze sobą już podczas pierwszej edycji programu "Big Brother". Czy według Kingi Rusin był to dobry wybór?

- Jak pokazują wyniki oglądalności, chyba tak. Nasi szefowie postawili na dobre osoby - wyznała.

Dziennikarka w programie tworzy duet z Piotrem Kraśką i przyznaje, że bardzo lubi swoją pracę.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje