Reklama

Reklama

Kim Kardashian i Kanye West razem

Kim Kardashian i Kanye West pokazali się razem. To pierwsze publiczne wyjście celebrytów od czasu załamania nerwowego Westa.

Kim Kardashian przestała pokazywać się publicznie i publikować zdjęcia w sieci, gdy została okradziona w Paryżu. Przebrani za policjantów złodzieje włamali się do jej hotelowego apartamentu i ukradli cenną biżuterię.

Reklama

Niedługo po tym zdarzeniu Kanye West przeszedł załamanie nerwowe. W trakcie koncertu odnosił się do polityki, Jaya-Z, Beyonce. Po kilkunastu minutach przerwał swój występ i trafił do szpitala. Lekarze zdiagnozowali u niego tymczasową psychozę i wyczerpanie.

Kilka dni temu raper wyszedł ze szpitala. W tym czasie pozował do zdjęć z prezydentem elektem Stanów Zjednoczonych, Donaldem Trumpem. Jednak oficjalnie nie spotkał się ze swoją żoną, Kim Kardashian. Para spędziła oddzielnie Święto Dziękczynienia. Zagraniczne portale mówiły o szykującym się rozwodzie gwiazd. 

Na to się jednak nie zapowiada. Paparazzi przyłapali Kim i Kanye, gdy wychodzili z jednej z restauracji. Na zdjęciach widać, że są uśmiechnięci i Kanye powoli wraca do formy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje