Reklama

Reklama

Kendall Jenner wróciła na Instagram

Gwiazda jakiś czas temu zawiesiła swoje konto na Instagramie, zablokowała wszystkie treści i nie publikowała nowych. Jednak nie wytrzymała długo bez portali społecznościowych. Jakim zdjęciem pochwaliła się po krótkiej przerwie?

Kiedy Kendall Jenner uzmysłowiła sobie, jak bardzo Instagram zabiera jej czas, jak często trzyma w ręce telefon, postanowiła z tym walczyć. Uznała, że jest uzależniona od mediów społecznościowych i potrzebuje przerwy. 

Reklama

Jednak nie trwała ona długo. Po zaledwie siedmiu dniach, Kendall przywróciła wszystkie stare zdjęcia i opublikowała nowe, na których widać, jak bawi się ze znajomymi w jednym z klubów. 

Kendall Jenner, to nie jedyna gwiazda, która zrobiła sobie detoks od mediów społecznościowych. Selena Gomez nie publikuje nowych treści na Instagramie od sierpnia, Justin Bieber całkowicie usunął swoje konto, a Ed Sheeran pod koniec 2015 roku napisał na swoim Facebooku, że jest przerażony tym, jak często patrzy w ekran telefonu, zamiast obserwować świat. Od tej pory nie udziela się w mediach społecznościowych.

Zobacz zdjęcie, które Kendall opublikowała, po krótkiej przerwie od Instagrama:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje