Reklama

Reklama

Katy Perry i Orlando Bloom na rodzinnych wakacjach

Grecja stała się ostatnio popularną destynacją wakacyjną wśród amerykańskich gwiazd. Katy Perry i Orlando Bloom również postanowili odpocząć w promieniach greckiego słońca.

Katy Perry i Orlando Bloom tworzą jedną z najbardziej medialnych par show-biznesu. Odkąd aktor w 2013 roku rozstał się z modelką, Mirandą Kerr, był na świeczniku tabloidów. W 2016 roku media obiegła informacja o tym, że związał się z jedną z najbardziej znanych piosenkarek na świecie, Katty Perry.

Katy Perry i Orlando Bloom: Rozstania i powroty

Reklama

Ich początki nie były łatwe. Zaledwie rok po rozpoczęciu znajomości para rozstała się. Katy Perry bardzo ciężko znosiła te chwile i przyznała nawet, że w tym czasie miewała myśli samobójcze. Otwarcie mówiła o tym, jak ważne jest zdrowie psychiczne i z tego powodu dzieliła się kulisami dochodzenia do siebie. Po jakimś czasie para znów wróciła do siebie, a w 2019 roku Orlando Bloom oświadczył się piosenkarce.

W sierpniu 2020 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Córeczce dali na imię Daisy. Katy Perry i Orlando Bloom mieli stanąć na ślubnym kobiercu przed narodzinami córki, jednak pandemia pokrzyżowała ich plany. Jednak według niektórych doniesień, narzeczeństwo wzięło ślub w tajemnicy przed światem jeszcze w 2019 roku. Para jednak nie potwierdziła tych plotek.

Greckie wakacje Katy Perry i Orlando Blooma

Ich związek ewidentnie kwitnie, czego dowodem są ostatnie zdjęcia zrobione przez paparazzi. Fotografowie przyłapali gwiazdy podczas błogiego wypoczynku razem z ich córeczką w Grecji na wyspach Peloponezu. 

Para ewidentnie ma teraz wyśmienity czas w związku. Podczas wypoczynku na plaży nie szczędzili sobie uścisków i czułości.

Uwagę przyciągnął skromny i dość zachowawczy kostium kąpielowy piosenkarki. Na ten plażowy dzień postanowiła założyć jednoczęściowy, fioletowy strój kąpielowy i pleciony kapelusz.

Jak oceniacie tę stylizację?

Czytaj również:

Maryla Rodowicz ma problemy ze zdrowiem? 

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje