Reklama

Reklama

Katie Holmes jest już po ślubie?

Katie Holmes zaskoczyła fanów, publikując na swoim instagramowym profilu zdjęcie w białej sukni ślubnej. Wielu z nich zastanawiało się, czy aktorka chciała im w ten sposób coś powiedzieć.

Katie Holmes nie należy do gwiazd, które zasypują fanów tysiącami swoich zdjęć. Od czasu do czasu zdarza jej się jednak opublikować jakąś fotografię. 

Reklama

Niedawno atrakcyjna aktorka zaskoczyła użytkowników Instagrama, pokazując im się w białej sukni ślubnej. Pod zdjęciem Karie Holmes zawrzało. 

Nie brakowało komplementów, ale niektórzy wyrazili też swoje zaskoczenie. Fani zastanawiali się, czy gwiazda wzięła ślubu. 

Czyżby gwiazda chciała im coś w ten sposób powiedzieć? Niektórzy uważają, że tak! 

"Katie, chcesz nam coś przekazać? Gratulacje" - to tylko jeden z komentarzy, który sugeruje, że Katie Holmes mogła niedawno stanąć na ślubnym kobiercu. Nawet jeżeli tego nie zrobiła, może się przecież  przygotowywać. 

Ostatnio dość dużo mówi się o życiu atrakcyjnej aktorki, która wcześniej związana była z Tomem Criusem. Owocem ich związku jest córka, Suri. 

W mediach sporo pisano na temat ich relacji. Głośno było również o znajomości Katie Holmes i Bradley'a Coopera.Wiele osób zastanawiało się, czy atrakcyjna brunetka nie jest nową wybranką gwiazdora. Na pewno byliby piękną parą! 

Czyżby fotografia na tle pięknego jeziora miała być sugestią, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy? Na pewno niebawem się przekonamy! 


***

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości!

Sprawdź szczegóły >>> 
Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Holmes Katie | gwiazdy | z kryształkami

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje