Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska jeszcze bardziej schudła? Talia osy!

Katarzyna Zielińska niedawno pokazała fanom, jak zajada się czekoladkami. Teraz jednak zaprezentowała sylwetkę w stroju sportowym, a jej followersi nie mogli uwierzyć, że aktorka jest tak zgrabna. Jeszcze bardziej schudła?

Katarzyna Zielińska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Utalentowana aktorka, która jest znana m.in. ze swojej roli w popularnych serialach "Barwy szczęścia" ,"Przyjaciółki" i "O mnie się nie martw", kilkanaście lat temu wyglądała inaczej. 

Reklama

Oczywiście, już wtedy była atrakcyjną kobietą, jednak trudno jest nie odnieść wrażenia, że artystka pięknieje z wiekiem. 

W tym roku Katarzyna Zielińska skończy 42 lata, a jest zgrabniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Polska gwiazda, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, niedawno podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem w obcisłym stroju sportowym, a jej instagramowi followersi nie kryli zachwytu.

Talia osy znanej aktorki zrobiła na nich wrażenie. Zaskoczenie było tym większe, że ostatnio artystka pokazała fanom wideo, na którym widać, jak je czekoladki. 

Jak widać, aktorka regularnie ćwiczy, aby spalić łakocie, które tak jej smakują!

"Cóż za piękna figura, aż się nie chce wierzyć, że ma Pani dwójkę dzieci i jada tyle pysznych ciast i ciasteczek" - stwierdziła jedna z fanek aktorki w komentarzu pod jej nowym zdjęciem. 

"Talia Osy. Po tylu czekoladkach?" - zapytała z niedowierzaniem inna użytkowniczka Instagrama, a Katarzyna Zielińska odpowiedziała jej, że je łakocie i spala je tak, aby zachować "równowagę w systemie". 

Trzeba przyznać, ze Katarzyna Zielińska jest w świetnej formie! 

>>>Zachęcamy do oddania głosu>>>>

Agnieszka Sienkiewicz nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Aktorka". Głosuj online! 

Głosowanie trwa do 11 lutego. 


Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | gwiazdy | odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje