Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Zielińska. Droga do ideału

Radykalne decyzje w życiu zawodowym i prywatnym okazały się strzałem w dziesiątkę! Jednak droga aktorki do sukcesu była wyboista, pełna zwątpień i trudnych momentów.

Los uśmiechnął się do niej pięć lat po skończeniu studiów. Wtedy Katarzyna Zielińska, w  tym roku kończąca 40 lat, dostała rolę w serialu "Barwy szczęścia" i dla wielu Polek stała się jedną z najbardziej lubianych aktorek. Dowody? Dwie Telekamery na koncie, właśnie za rolę Marty Walawskiej. 

Reklama

W  tym czasie aktorka przeszła zauważalną metamorfozę. Krzykliwe, niegustowne stroje, nie zawsze korzystny makijaż zastąpiła stonowanymi, klasycznymi kreacjami i make-upem podkreślającym jej delikatną urodę. 

Do tego doszło spektakularne zrzucenie aż 15 kilogramów dzięki restrykcyjnej diecie i regularnym, wyczerpującym treningom pod okiem mistrzyni świata w fitnessie. 

W ten sposób Zielińska z sympatycznej dziewczyny z sąsiedztwa, której dziwaczne stroje wykpiwali znawcy mody, stała się ikoną stylu. Czy jednak był to wybór samej Kasi? Jak się okazuje nie do końca! 

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje