Reklama

Reklama

Katarzyna Figura: Piękność kiedyś i dziś

Czas biegnie nieubłaganie i nic nie da się z tym zrobić. Katarzyna Figura, która w latach 80. i 90. uchodziła za seksbombę, za dwa lata skończy 60 lat. Nie oznacza to jednak, że nie jest już piękną kobietą, bo wciąż zachwyca swoim wyglądem!

Katarzyna Figura w tym roku skończy 59 lat, ale patrząc na nią naprawdę trudno uwierzyć, że jest przed sześćdziesiątką. Jedna z największych seksbomb w historii polskiego kina nadal potrafi oczarować fanów swoim talentem, urodą i wdziękiem. 

Reklama

Nie brakuje jej też ognistego temperamentu. Katarzyna Figura zdecydowanie ma w sobie "to coś" i udowadnia, że seksapil to nie kwestia metryki.

Na przestrzeni lat 80. i 90. Katarzyna Figura kusiła na ekranie jak mało kto. Wystarczy przypomnieć sobie jej role w "Pociągu do Hollywood", "Kingsajzie" czy "Kilerze", w którym wcieliła się w rolę uroczej Gabrysi Siarzewskiej. Kiedyś trudno było oderwać od niej wzrok, bo dobrze wiedziała, jak podkreślić swoje wdzięki. 

Idealna figura i piękna twarz to jednak nie wszystko. One przemijają, ale urok osobisty, którego polska gwiazda do dziś ma aż nadto, pozostaje na zawsze, dlatego jesteśmy przekonani, że Katarzyna Figura także i 10 czy 20 lat, wciąż będzie nas zachwycać.

Katarzyna Figura wciąż jest aktywna zawodowo, więc od czasu do czasu można podziwiać ją w kolejnych produkcjach. Ostatnie filmy z udziałem pięknej i utalentowanej aktorki to: "Dziewczyny z Dubaju", "The End", "Raz, jeszcze raz", "Śniegu już nie będzie" i "Chrzciny". 

Dajcie znać, za jaką rolę wy najbardziej kochacie Katarzynę Figurę! 

Też jesteście fanami jej urody? 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

***

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura | gwiazdy | seksbomba | piękno

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje