Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Ankudowicz potwierdziła ciążę!

Katarzyna Ankudowicz pochwaliła się na Instagramie fotką, na której widać jej ciążowy brzuszek. Aktorka wreszcie potwierdziła swój błogosławiony stan.

Katarzyna Ankudowicz to aktorka teatralna i telewizyjna. Debiutowała na deskach Teatru Narodowego w Warszawie rolą macochy w sztuce "Kopciuch". Natomiast a srebrnym ekranie poraz pierwszy pojawiła się w filmie "Dzień świra" oraz "Julia wraca do domu". Na dłużej związała się z Teatrem Miejskim im. Witolda Gombrowicza.

Reklama

Telewidzowie znają Akundowicz z takich seriali jak "Bulionerzy", "Pogoda na piątek", czy "Pierwsza miłość".

Kasia jest także bardzo zaangażowana w różne akcje społeczne. Ostatnio często wypowiadała się na temat walki ze smogiem. Pozwała nawet warszawskie władze o naruszenie jej dóbr osobistych poprzez zanieczyszczenie powietrza.

Prywatnie jest związana z Mikołajem - szefem firmy nagłośnieniowej. Na początku listopada para poinformowała media, że spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka powstrzymała się jednak od obszernych komentarzy na temat swojego stanu. Nie informowała o nim nawet w mediach społecznościowych. Postanowiła jednak zaskoczyć fanów w Nowy Rok i pochwaliła się zdjęciem, na którym widać jej ciążowy brzuszek.

Obserwatorzy zalali Kasię falą pozytywnych komentarzy i gratulacji:

"Dopiero zauważyłam brzuszek, gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania!"

"Kasik, jaki masz fajny brzuszek. Gratulacje i wszystkiego dobrego."

Zobaczcie koniecznie najnowsze zdjęcie Kasi Ankudowicz!


Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Ankudowicz | 'Pierwsza miłość' | ciąża | nowy rok

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje