Reklama

Reklama

Karolina Pisarek kusi w zmysłowym kadrze

Karolina Pisarek ma świetną figurę, więc dziwnego, że często publikuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia w skąpych strojach. Niedawno piękna modelka podzieliła się z fanami kolejną zmysłową fotką. Tym razem pozowała okryta jedynie pościelą...

Karolina Pisarek zdobyła popularność po tym, jak pojawiła się w popularnym programie "Top Model". Była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek piątej edycji. Nie wygrała, ale zaszła daleko, dzięki czemu dziś jest o niej głośno.

Reklama

Modelka robi międzynarodową karierę. Na brak pracy z pewnością nie może narzekać, ale znajduje też czas dla swoich instagramowych obserwatorów, z którymi często dzieli się swoimi zdjęciami. 

Niedawno była uczestniczka "Top model" pochwaliła się nową fotografią ze zmysłowej sesji zdjęciowej. Sporo odsłoniła, a fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. 

Modelka okryła się jedynie pościelą, a promienie słońca przepięknie oświetlały jej nagie ciało. 

Powyższe zdjęcie to kolejny dowód na to, że Karolina Pisarek przed obiektywem aparatu czuje się jak ryba w wodzie. Ma wspaniałą figurę, którą często eksponuje, bo doskonale wie, że ciało to jej ogromny atut. 

Fani uwielbiają gorące kadry, którymi się z nimi dzieli. Tak było i tym razem. Pod zmysłowym zdjęciem modelki szybko pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od jej followersów. Komplementów nie brakowało. 

Nic dziwnego, w końcu Karolina Pisarek na tej fotografii wygląda naprawdę rewelacyjnie!

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | gwiazdy | sesja | Instagram

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje