Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karlie Kloss rozzłościła internautów

Karlie Kloss wyglądała świetnie w czarno białej stylizacji jaka wybrała na pokaz Calvina Kleina podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.

  Tym razem modelka nie szła po wybiegu, a zajęła miejsce w pierwszym rzędzie. Pokaz z pewnością był dla niej chwilą wytchnienia po nieprzyjemnych wydarzeniach ubiegłego tygodnia. Wszystko zaczęło od tego, że wybrała się na sushi z Katy Perry. Ten fakt doprowadził do szału fanów Taylor Swift, którzy przypuścili swoisty atak na Instagramowe konto modelki, wypełniając je mnóstwem emotikonów przedstawiających szczura.

Reklama

O co chodzi w tej dziecinadzie? Według fanów Karlie zachowała się nielojalnie wobec swojej przyjaciółki Taylor, spotykając się z jej "odwiecznym wrogiem" Katy Perry. Oczywiście niesnaski między Katy i Taylor nie są takie znowu odwieczne. Kiedyś dziewczyny przyjaźniły się, ale kiedy  Perry zaczęła się spotykać z byłym chłopakiem Taylor, Johnem Meyerem, przestało być miło. Choć wszystkie uczestniczki dramy są od dawna dorosłe, historia przypomina raczej scenariusz serialu dla nastolatek.


Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje