Reklama

Reklama

Już nie będzie "Blondynką"

Mówi się, że nową „Blondynką” zostanie Barbara Kurdej-Szatan, którą bardzo polubili widzowie TVP m.in. dzięki programowi „Kocham Cię, Polsko!”.

Jak udało się ustalić SHOW, produkcja popularnego serialu "Blondynka" właśnie podziękowała Joannie Moro (31) za współpracę. I po raz kolejny (wcześniej tytułową rolę grała Julia Pietrucha) szuka nowej aktorki. "Joanna, pechowo dla siebie, kojarzy się z kulturą polsko-rosyjską, a to nie wszystkim się podoba. Nie ma już czasu na zmiany w scenariuszu, więc widz bez żadnego wyjaśnienia po prostu nagle zobaczy inną osobę w roli doktor Sylwii Kubus", zdradza osoba z produkcji serialu. 

Reklama

Sama Joanna, choć zaskoczona taką decyzją, nie zamierza rozpaczać. Majówkę spędziła z mężem i synami nad morzem i teraz rzuca się w wir pracy. Kilka dni temu otrzymała propozycję od jednego z warszawskich teatrów. Premiera spektaklu planowana jest na jesień. 

W lipcu z kolei Moro wyjeżdża na plan zdjęciowy filmu do Moskwy, by zagrać drugoplanową rolę dziennikarki. Wygląda więc na to, że bezrobocie jej nie grozi. (JK)

9/2016 Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje