Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta

Podczas rozmowy przyjaciółek w programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!", w Active Family, rozpęta się piekło!

Marzena i Ania to bohaterki najbliższego odcinka. Kiedyś nierozłączne. Dziś rozżalone i pełne pretensji. Ich przyjaźń skończyła się nagle i bez żadnych wyjaśnień. Co było przyczyną zerwania wszelkich kontaktów? O co mają do siebie żal? Justyna spróbuje doprowadzić do szczerej rozmowy.

Reklama

Mimo że upłynęło już dużo czasu od ich ostatniego spotkania, to złość i rozczarowanie nie minęło. Byłe przyjaciółki nadal chowają do siebie urazę i obwiniają się nawzajem o rozpad ich bliskiej relacji. Jednak wolały zerwać ze sobą kontakt niż szczerze porozmawiać o tym, co mają sobie za złe. Do wyjaśnienia namówiła ich wspólna przyjaciółka Halinka.

Początek spotkania zapowiadał się bardzo spokojnie i niewinnie, a po chwili już rozpętało się piekło! Podczas rozmowy padło dużo bolesnych słów, wiele oskarżeń i wyrzutów. "Nazwałaś mnie zimną suką", "odwróciłaś się ode mnie", "nie chciałaś mi pomóc", "ty jesteś jakaś nienormalna, żałuję, że tu przyszłam", "jesteś perfidna i dwulicowa" - to tylko kilka z emocjonalnych wybuchów byłych przyjaciółek.

Co tak naprawdę było przyczyną zerwania przez przyjaciółki kontaktu? Czy jest szansa, aby Marzena i Anka się pogodziły? Szczera rozmowa już 8 stycznia, o godz. 22.00 w programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!", w Active Family.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje