Reklama

Reklama

Julia Wieniawa organizuje akcję wsparcia

Julia Wieniawa postanowiła zorganizować na swoim instargramowym profilu akcję wsparcia dla pogrążonych w kryzysie Włochów. „Tęsknię za tobą, Italio” – wyznaje w poście wzywającym do solidaryzowania się z mieszkańcami Włoch.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych celebrytek młodego pokolenia. Gwiazda odnosi sukcesy zarówno jako aktorka, piosenkarka, jak i blogerka modowa. Tym samym należy do grona najbogatszych artystów w Polsce.

Reklama

Szerząca się pandemia i kwarantanna nie martwią jeszcze gwiazdki, choć dziewczyna robi wszystko, aby internauci o niej nie zapomnieli. Przez pierwsze tygodnie urządzała matce i siostrom jogę, później przerzuciła się na TikToka, gdzie chwaliła się skomplikowanymi układami tanecznymi. Teraz postanowiła uruchomić szeroko zakrojoną akcję społeczną, która posłuży pomocy poszkodowanym przez koronawirusa Włochom.

Akcja polega na tym, że Internauci, którzy chcą solidaryzować się z obywatelami Włoch, powinni udostępnić stamtąd zdjęcie i dodać do niego hasztag #mimanchitalia.

"Dołącz do naszej akcji! Okażmy wsparcie naszym przyjaciołom, Włochom poprzez pokazanie im, jak nam do nich tęskno. Zasady są bardzo proste. Wystarczy udostępnić na swoim profilu post, będący waszym wspomnieniem z Włoch i opisać tę chwilę. Wszystko należy opatrzyć hashtagiem #mimanchitalia. Dla tych, którzy we Włoszech jeszcze nie byli, ale zawsze chcieli być, mamy propozycję, by udostępnili post ze swoim włoskim marzeniem. Pokażmy Włochom jak ciepło o nich wszyscy myślimy w tych trudnych dla nich, a także dla nas chwilach" - nawoływała w poście.

Trzeba przyznać, że Julia jest naprawdę wpływową osobą, gdyż do tej pory w akcji wzięło udział aż dwa tysiące internautów, a liczba ta wciąż rośnie.

Przyłączycie się?

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | koronawirus | Włochy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje