Reklama

Reklama

Julia Roberts pochwaliła się mężem

Julia Roberts należy do tych gwiazd, które starają się chronić swoją prywatność. Nie publikuje dziesiątek zdjęć dziennie w mediach społecznościowych. Niedawno jednak zrobiła wyjątek, dodając na swój instagramowy profil urocze selfie z mężem. Kim jest jej ukochany?

Julia Roberts należy do grona najbardziej rozchwytywanych aktorek świata. Twórcy uwielbiają z nią pracować, więc na brak propozycji zawodowych gwiazda nie może narzekać. 

Reklama

Ma wielu fanów na całym świecie, dlatego jest aktywna nie tylko przed kamerą, ale również w mediach społecznościowych. Nie jest jedną z tych artystek, które non stop wrzucają do sieci nowe zdjęcia. 

Wręcz przeciwnie. Julia Roberts stara się chronić swoją prywatność, ale od czasu do czasu decyduje się opublikować coś na Instagramie. 

Niedawno aktorka pochwaliła się uroczym selfie, do którego pozowała w towarzystwie swojego męża. Para niedawno obchodziła 18. rocznicę ślubu.

Zobaczcie tylko, jak uroczo ze sobą wyglądają! 

Mężem Julii Roberts jest operator, Daniel Moder. Atrakcyjna gwiazda poznała swojego wybranka na planie filmu "Mexican". 

W 2002 roku pobrali się, mają trójkę dzieci. Chociaż media jakiś czas temu rozpisywały się na temat ich rzekomego kryzysu, wygląda na to, że udało im się dojść do porozumienia. 

Patrząc na powyższe zdjęcie, aż trudno uwierzyć, że są razem już osiemnaście lat, bo sprawiają wrażenie, jakby byli w sobie po uszy zakochani. To jedno z najtrwalszych małżeństw Hollywood. 

Jak myślicie, jaki jest ich sekret?

***

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości!

Sprawdź szczegóły >>> 
Zobacz także:


Dowiedz się więcej na temat: Julia Roberts | gwiazdy | życie gwiazd | partner

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje