Reklama

Reklama

Julia Kuczyńska wie, jak przyciągnąć uwagę

Julia Kuczyńska podzieliła się z fanami nietypowym wyznaniem i gorącym zdjęciem. Okazuje się, że piękna blogerka nie zawsze czuje się idealna. Co dokładnie napisała Maffashion na swoim instagramowym profilu?

Julia Kuczyńska znana jest też jako Maffashion. 12 lat temu założyła bloga modowego, który szybko zdobył popularność i dziś piękna blondynka jest influencerką i blogerką znaną w Polsce i poza jej granicami. 

Reklama

Maffashion wciąż jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Udziela się m.in. na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje ponad 1,4 miliona osób. 

Julia Kuczyńska często publikuje tam nowe posty. Niedawno znów wrzuciła zdjęcie, tym razem przy okazji kampanii marki kosmetycznej. 

Dla przyciągnięcia uwagi zapozowała w obcisłym kostiumie na tle górskiego pejzażu, eksponując swoje zgrabne nogi. 

Wyznała też, że nie zawsze czuje się idealna. 

Spójrzcie tylko!

"Jestem piękna, choć...” tak brzmi hasło kampanii nowej marki Gift Of Nature. Długo zastanawiałam się jak bym mogła dokończyć to zdanie i co będzie najbardziej adekwatne. Choć nie jestem idealna? Choć czasem wydaję mi się, że wręcz odwrotnie? Choć często o tym zapominam? Co Wy byście napisały? - wyznała Julia Kuczyńska, pytając swoje fanki o to, dlaczego i pomimo czego one czują się idealne, a pod wpisem blogerki szybko zaczęły pojawiać się ich historie. 

Trzeba przyznać, że Maffashion wie, jak przyciągnąć wzrok i sprowokować swoje fanki do wyznań! 

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | julia kuczyńska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje