Reklama

Reklama

Joanna Krupa: Znów jestem zakochana

"Czuję, że to ten jedyny", mówi o nowym chłopaku. W rozmowie z SHOW Joanna zdradza też, że niebawem planuje zostać mamą.


Reklama

Podczas niedawnej wizyty w Polsce Joanna Krupa (38) wyglądała jak milion dolarów. Była radosna, tryskała energią, wprost promieniała szczęściem. Nam udało się odkryć, co, a raczej kto, za tym stoi. Okazało się, że modelka, która kilka miesięcy temu rozwiodła się z mężem Romainem Zago (45), znów jest zakochana! Szczegóły nowego związku zdradziła tylko w rozmowie z SHOW.

Nowa miłość

"Jeszcze nigdy nie byłam tak szczęśliwa i zakochana. Nie pamiętam, kiedy byłam tak radosna. Nie mogę przestać się uśmiechać", wyznała nam Joanna i dodała: "Po raz pierwszy w życiu jestem z kimś tak blisko". Co ciekawe, nowe uczucie spadło na nią wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewała.

"Nie szukałam miłości. Żaden z facetów, których poznałam po rozstaniu z mężem, mi się nie podobał. I kiedy zdecydowałam, że skupię się teraz na pracy, a nie miłości, spotkałam go w parku. Dla niego to była miłość od pierwszego wejrzenia. Stwierdził, że gdy tylko mnie zobaczył, wiedział że ze mną będzie". Okazało się, że przystojny biznesmen, tak jak modelka, kocha zwierzęta.

"Ujął mnie też swoim poczuciem humoru i romantyzmem. Pokochał moją mamę i zaakceptował to, że mam aż tyle psiaków. Okazało się, że mamy podobne plany na przyszłość i podobnie widzimy siebie jako para i... rodzina", mówi nam rozmarzona. A kiedy pytamy, czy czuje, że spotkała tego jedynego, mówi wprost: " Czuję, że to ten. Czuję, że jeszcze nikt nigdy tak mnie nie kochał".

Zamknięty rozdział

O eksmężu, Romainie mówi z szacunkiem. Podkreśla, że się przyjaźnią, ale zauważa, że miłość do nowego mężczyzny jest głębsza niż do niego. "Nie wiedziałam, że można różnych ludzi kochać inaczej, z taką siłą, którą aż ciężko wytłumaczyć", słyszymy.

Z mężem rozstała się w lipcu, po czterech latach małżeństwa. Powodem były nieporozumienia wynikające z życia na dwa domy. Teraz nauczona doświadczeniem mówi: "Dziś już wiem, że nie wolno się na tak długo rozstawać. Z moim chłopakiem próbuję spędzać jak najwięcej czasu. Staram się, żeby mi towarzyszył w służbowych podróżach. Druga osoba musi być blisko, trzeba jej okazywać miłość i wsparcie. Trzeba przy niej być. Cieszę się, że oboje mieszkamy w Los Angeles".

Zago wyznał kiedyś, że drugim powodem ich rozstania była niechęć Joanny do powiększenia rodziny: "Nie mieliśmy czasu, by mieć dziecko i je wychować. Joanna zamroziła jajeczka i zdecydowaliśmy się poczekać z planami powiększenia rodziny. To było błędem". Teraz sporo się w tej kwestii zmieniło.

Krupa deklaruje: "Po raz pierwszy jestem gotowa na to, żeby planować z kimś rodzinę. Nie mogę się doczekać, aż ją założymy. Planuję zostać matką i nie boję się tego. Nasi znajomi są w szoku, że to tak szybko idzie. Mówią, że jesteśmy nienormalni, robiąc już takie plany na przyszłość. Oni nie rozumieją, że my po prostu za sobą szalejemy".

Joanna Kasprzak

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje