Reklama

Reklama

Joanna Krupa cieszy się macierzyństwem

Joanna Krupa opublikowała niedawno zdjęcie z córeczką. Okazało się, że nie tylko fani zachwycili się pociechą jurorki "Top Model". Asha-Leigh Nunes skradła też serca polskich gwiazd!

Joanna Krupa zrobiła karierę nie tylko w Polsce, ale też w Ameryce. Chociaż urodziła się w naszym kraju, już jako pięciolatka wyjechała za granicę, gdzie zrobiła ogromną karierę. 

Reklama

Można ją było zobaczyć na okładkach najpopularniejszych magazynów. Jej zdjęcia widniały w "Glamour" i "Cosmopolitan". Nie bała się też pozować dla "Maxima" i "CKM-u". 

Polscy telewidzowie pokochali ją za charyzmę i poczucie humoru, które pokazała w programie "Top Model", w którym jest jurorką. Jej opinia często okazuje się kluczowa dla uczestników. 

Jednak Joanna Krupa nie skupia się jedynie na karierze. W ubiegłym roku modelka została mamą i wygląda na to, że świetnie czuje się w nowej roli. Macierzyństwo chyba jej służy, bo wygląda po prostu rewelacyjnie. 

Na instagramowym profilu gwiazdy niedawno pojawiło się urocze zdjęcie, do którego zapozowała z córeczką. 

Asha-Leigh Nunes jest naprawdę urocza! W komentarzach pod fotografią nie brakowało komplementów od fanów oraz innych gwiazd. Izabela Janachowska i Joanna Opozda zachwyciły się maleństwem. 

Nic dziwnego! 

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | gwiazdy | macierzyństwo

Reklama

Reklama

Reklama