Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska nie wstydzi się pozować bez makijażu. Niektórym się to nie podoba!

Joanna Koroniewska często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, do których pozuje bez makijażu. Większość komentarzy pod fotografiami jest pozytywna, jednak zawsze znajdą się również tacy, którym ujęcia się nie spodobają. Dlaczego?

Joanna Koroniewska ma świetny kontakt z fanami. Popularna aktorka jest aktywna nie tylko na ekranie, ale również w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się ze swoimi instagramowymi obserwatorami nowymi fotkami. 

Reklama

Gwiazda na czerwonym dywanie zawsze prezentuje się rewelacyjnie. Nie zapomina odpowiedniej fryzurze i starannie wykonanym makijażu. Na co dzień woli pozostawać naturalna. Nie wstydzi się tego, jak wygląda bez makijażu, co często udowadnia, publikując w Internecie zdjęcia, do których pozuje nieumalowana. 

Niedawno opublikowała kilka zdjęć z wakacji, które spędzała razem z mężem, Maciejem Dowborem. Chociaż większość fanów była zachwycona tym, jak prezentowała się podczas urlopu, znaleźli się również krytykanci. 

"Ktoś ci chyba wmówił, że jesteś piękna saute" - napisała w komentarzu jedna z internautek, krytykując wygląd Joanny Koroniewskiej. Ta jednak nie oburzyła się, a jedynie napisała, że "kiedyś pewnie by to przeżywała, a dzisiaj wrzuca takie zdjęcia z pełną świadomością". 

Aktorka zna swoje wady i zalety, więc negatywne komentarze nie są w stanie jej złamać. Brawa za taką postawę!

Naszym zdaniem Joanna Koroniewska bez makijażu prezentuje się świetnie. 

A wy, co myślicie? 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | makijaż | saute | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje