Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor odpowiadają na hejt

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stali się ofiarami internetowego hejtu. O tym, co ich dotknęło opowiedzieli na swoich Instagramach. Czy sprawców zamieszania czekają konsekwencje?

Joanna wraz z mężem - Maciejem Dowborem utrzymują kontakt z wielbicielami poprzez media społecznościowe. Małżeństwo w zabawny sposób przedstawia swoje życie prywatne. Internauci uwielbiają parę za wybitne poczucie humoru oraz dystans do siebie. Nie mogą też narzekać na brak rozrywki, gdyż gwiazdy niejednokrotnie dogryzały sobie na swoich instagramowych profilach.

W tych trudnych czasach śmiech i chwile błogości są na wagę złota. Małżeństwo Dowborów doskonale to rozumie, dlatego chętnie rozbawia fanów do łez. Niestety, nie wszystkim internautom podoba się aktywność celebrytów.

Reklama

Niektórzy postanowili wyrazić swoją opinię na temat pary w komentarzach pod jednym z artykułów na temat działalności Joanny i Macieja. Jeden z internaturów posunął się o krok za daleko i wystosował wobec gwiazd groźbę.

Małżeństwo natychmiast zareagowało. Oboje udostępnili treść komentarzy na swoich profilach w mediach społecznościowych, a co więcej dosadnie skwitowali nieuzasadniony hejt.

"Zastanawiam się, czy to przypadkiem się nadaje do zgłoszenia na policję już teraz, czy mam jeszcze poczekać i zebrać więcej podobnych?! (...) Niestety to zaczyna być niebezpieczne! Jakiś idiota weźmie sobie to do serca i będzie nieciekawie" - skomentował rozzłoszczony Dowbor.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Pod opublikowanym na profilach Dowborów komentarzem pojawiło się mnóstwo wsparcia od fanów, jak i innych celebrytów, którzy namawiali małżeństwo na podjęcie zdecydowanych kroków.

Czy uważacie, że celebryci słusznie nagłośnili tę sprawę?


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor | hejt | hejter

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje