Reklama

Reklama

Jennifer Lopez rozciąga się o poranku

Jennifer Lopez skończy w tym roku 52 lata. Ciężko w to uwierzyć patrząc na jej świetną formę, jednak ostatnio została przyłapana przez paparazzi na porannych aktywnościach, które z pewnością przyczyniają się do jej dobrego wyglądu.

Nie jest tajemnicą, że Jennifer Lopez wygląda wyjątkowo dobrze. Nie tylko "jak na swój wiek", ale trzeba przyznać wprost- zdrowy tryb życia, odpowiednia dieta, dobre kosmetyki sprawiają, że gwiazda z roku na rok wygląda coraz młodziej.

Reklama

O wokalistce i aktorce jest ostatnio znów bardzo głośno ze względu na jej domniemany powrót do byłego narzeczonego, Bena Afflecka, który w 2018 roku, po 13 latach małżeństwa rozwiódł się z Jennifer Garner. Z Jennifer Lopez byli nawet zaręczeni, ale w 2003 roku, na kilka dni przed ślubem, z powodu ogromnej nagonki mediów postanowili odwołać ceremonię.

Plotki o tym, że Ben i Jennifer do siebie wrócili zaczęły być tematem numer jeden, gdy jakiś czas temu zostali przyłapani na wspólnym spędzaniu czas w rezydencji aktorki w Miami. Kolejne zdjęcia tylko podsycają te spekulacje. 

Wczoraj opublikowano zdjęcia, na których Jennifer Lopez z samego rana uprawia jogę. Przygotowuje się teraz do roli w nowym filmie i dlatego bardzo dba o formę. 

Choć para spędza teraz czas razem, wolne chwile aktora różnią się nieco od aktywności J. Lo. Para jest teraz pod ostrzałem paparazzi, zatem niewiele wcześniej przyłapano Bena, gdy palił na tarasie papierosa.

Myślicie, że dawni narzeczeni znów są w związku?

Czytaj również: 

Małgorzata Kożuchowska w sukience na lato 2021

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała blizny! 

Natalia Siwiec w zjawiskowej stylizacji! 

Jak wygląda córka Kingi Rusin? 

Młodsza siostra Wiktorii Gąsiewskiej. Jak dwie krople wody? 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | jennifer lopez i ben affleck | Ben Affleck | j lo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje