Reklama

Reklama

Jennifer Lopez eksponuje biust w marynarce

Jennifer Lopez nie może narzekać na nudę. Mimo szalejącej w Stanach Zjednoczonych pandemii latynoska gwiazda ma pełne ręce roboty. Znalazła jednak czas, aby podzielić się z fanami nowym zdjęciem.

Jennifer Lopez skończyła w tym roku 50 lat. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie, a jej projekty zarówno muzyczne, jak i aktorskie to same sukcesy.

Reklama

Lopez to także businesswoman. Posiada własną kolekcję ubrań, butów, oraz wydała wiele perfum sygnowanych własnym nazwiskiem. Od 2002 roku jest właścicielką kubańskiej restauracji "Madre’s", która znajduje się w Kalifornii. W 2011 roku magazyn "People" nadał jej tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie.

Jennifer niezaprzeczalnie przyczyniła się do odrodzenia muzyki latynoskiej w kulturze amerykańskiej. Jej aparycja, oryginalne ruchy i talent sprawiają, że popularność artystki nie zmalała. Wręcz przeciwnie, wciąż dyktuje trendy w modzie oraz muzyce.

Artystka zaczęła ostatnio pracę nad nowymi projektami. Z lakonicznych opisów na Instagramie można wywnioskować, że będzie to współpraca z luksusową marką kosmetyczną. Oprócz tego JLo jest jurorką w programie "World Of Dance" oraz tworzy własną muzykę. W tym zabieganym czasie gwiazda znalazła chwilę, aby podzielić się z fanami nowym zdjęciem.

"Niedzielna herbata" - napisała w poście.

Lopez ma na sobie czerwono-białą marynarkę z głębokim dekoltem, który eksponuje jej biust. Fani nie mogli wyjść z podziwu. W komentarzach pod fotką aż roi się od komplementów.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Jennifer Lopez!


Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Jennifer Lopez w marynarce

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje