Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jakóbiak w rozmowie z Sienną Miller i Bradleyem Cooperem

Z okazji premiery nowego filmu z Bradley Cooperem i Sienną Miller Łukasz przeniósł kawalerkę do LA. Spotkanie z gwiazdami tego formatu zawsze budzi emocje. Dodatkowo tego dnia wypadały imieniny Łukasza, więc przygotował on kilka niespodzianek dla aktorów.

Film "Ugotowany" opowiada o charyzmatycznym szefie kuchni, który już w młodym wieku stał się mistrzem w swoim fachu i zyskał rozgłos. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy i zniknął. Chce powrócić z najlepszą restauracją na świecie, a w jego życiu pojawia się piękna Helene, grana przez Siennę Miller. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Czy, kierując grupą utalentowanych ekscentryków, zdoła wspiąć się na kulinarny Olimp? Czy uczucie do pięknej Helene nie przeszkodzi mu w zdobyciu upragnionej, trzeciej gwiazdki Michelin? 

Reklama

Podczas wywiadu Łukasz zadał najważniejsze pytanie - jak całuje Bradley? - To zabawne pytanie. Bardzo dobrze. Nie wiem, co powiedzieć. Jest cudowny, popatrz tylko! - przyznała lekko zawstydzona Sienna. 

- Kiedy robisz to na potrzeby filmu, nie przypomina to zwykłego pocałunku - powiedziała. Aktorka dodała na koniec: - Dobra, to macie cytat: ,,Bradley Cooper całuje świetnie’’.

Podczas wywiadu Łukasz zdradził, że ma urodziny i zapytał, czy mają jakiś prezent dla niego. Sienna bez zastanowienia odpowiedziała: Tak, Bradley Cooper cię pocałuje.         

Premiera teasera odbyła się w czwartek 15.10 o 20:00, a cały odcinek już w niedzielę, 18.10 o godzinie 20:00 na oficjalnym kanale 20m2 na YouTube.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje