Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Iwona Pavlović przefarbowała włosy?

Iwona Pavlović nie bez powodu przez lata była nazywana "czarną mambą". Jednak niedawno tancerka zaskoczyła swoich fanów, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie w blond włosach. Pasują jej?

Iwona Pavlović to wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim i międzynarodowy sędzia. Od lat zasiada też w jury programu "Taniec z gwiazdami", w którym znane i lubiane osoby ze świata show-biznesu konkurują ze sobą na tanecznym parkiecie.

Reklama

Iwona Pavlović przez lata kojarzona była ze swoim ciemnym kolorem włosów. Dziesięć lat temu popularna tancerka wypuściła własną linię perfum "Czarna Mamba". Jej fanom tak bardzo spodobała się ta nazwa, że przylgnęła ona do samej tancerki, stając się jej przezwiskiem.

Niestety wiele wskazuje na to, że Iwony Pawlović nie będzie już można nazywać "czarną mambą". 

Wszystko dlatego, że jurorka "Tańca z gwiazdami" opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, na którym nie ma już ciemnych włosów. 

Zobaczcie sami!

"Wow jak 20-latka"- napisała jedna z fanek Iwony Pawlović w komentarzu pod jej nowym zdjęciem w blond włosach. Nie da się zauważyć, że tancerka przeszła sporą wizualną metamorfozę. 

W jasnych włosach jurorka wygląda zupełnie inaczej, niż dotychczas. Na pewno za sprawą zmiany fryzury, wizualnie odjęła sobie kilka lat. 

Jak wam się podoba Iwona Pawlović w takiej odsłonie? 

A.W
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje