Reklama

Reklama

Ilona i Adrian z programu "Rolnik szuka żony" pojechali razem na wakacje

"Rolnik szuka żony" to program, w którym zrodziło się już niejedno uczucie. Ilona i Adrian są kolejną parą, pomiędzy którą zaiskrzyło. Jak teraz wygląda ich życie?

"Rolnik szuka żony" to program, w którym rolnicy z całej Polski poszukują swojej drugiej połówki. Jak dotąd wyemitowano sześć edycji, ale niebawem w widzowie będą mogli oglądać siódmą. 

Reklama

Niektórym udało się nawet odnaleźć miłość i stanąć na ślubnym kobiercu. Na świat przyszły też pierwsze dzieci uczestników. 

W ostatniej edycji "Rolnika" wziął udział Adrian Berkowicz, do którego list napisała Ilona. Chociaż mężczyzna na brak zainteresowania nie narzekał, to atrakcyjna Blondynka zdobyła serce uczestnika i wkrótce po programie zostali parą.

Adrian i Ilona chętnie dzielili się z fanami wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Niestety, niedawno w sieci krążyły plotki, że nie są już razem. Na szczęście okazało się, że to nie prawda, a ich związek ma się świetnie. Pochwalili się nawet fotką z wakacji, które spędzali razem nad Morzem Bałtyckim.

Są naprawdę piękną parą! 

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | program TV | gwiazdy | wakacje 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje