Reklama

Reklama

Harry i Meghan. Jak było naprawdę?

Ich życie to gotowy scenariusz na film. I właśnie z tego pomysłu skorzystano, tworząc obraz fabularny na podstawie życia książęcej pary. Polscy widzowie będą mieli szansę go obejrzeć. Premiera pierwszego odcinka "Harry i Meghan: królewski mezalians" już w najbliższy weekend.

Ona - amerykańska aktorka, gwiazda telewizyjnego serialu. On - uznany za czarną owcę rodziny królewskiej, szósty w kolejce do brytyjskiego tronu. Meghan Markle i Harry, książę Sussex, to para bijąca rekordy popularności - ich wspólny profil na Instagramie już po 45 minutach od założenia obserwowało milion użytkowników, a media, odkąd spostrzegły, że "Harry częściej się uśmiecha, a jego krok stał się bardziej sprężysty", śledzą każdy ich ruch. Jak poznała się najsłynniejsza para świata? 

Reklama

To była randka w ciemno zaaranżowana przez wspólną znajomą na początku lipca 2016 roku. Od razu przypadli sobie do gustu. Następnego dnia znowu się spotkali, a miesiąc później wyruszyli we wspólną podróż do Botswany. Po czterech miesiącach widywania się w tajemnicy, świat obiegła wiadomość, że przedstawiciel królewskiej rodziny związał się z czarnoskórą aktorką, w dodatku - rozwódką. Wątpliwości na temat przyszłości ich relacji mnożyły się, ale 27 listopada 2017 wydano oficjalny komunikat informujący o zaręczynach zakochanych. Pół roku później, 19 maja 2018 roku, Meghan i Harry pobrali się w kaplicy świętego Jerzego w Windsorze.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje