Reklama

Reklama

Hanna Śleszyńska wspomina i dziękuje służbie zdrowia. Co napisała?

Hanna Śleszyńska podzieliła się z fanami archiwalnym zdjęciem. Było to dla niej pretekstem do tego, aby podziękować służbie zdrowia, która pracuje przecież teraz w bardzo trudnych warunkach. Co takiego napisała znana aktorka?

Hanna Śleszyńska to 61-letnia aktorka, która znana jest m.in ze swojego talentu komediowego. Widzowie ją uwielbiają, a wiele spośród postaci, w które się wcieliła, wspominają do dziś. 

Reklama

Ma na koncie wiele ról, ale te, które najbardziej utkwiły widzom w pamięci to bez wątpienia te, w których artystka wystąpiła jako pielęgniarka, czyli "Daleko od noszy" i "Szpital na perypetiach". Produkcje do dziś mają wielu fanów w całym kraju, którzy chętnie wracają do swoich ulubionych odcinków. 

Niedawno Hanna Śleszyńska pokazała, że ona również ma sentyment do tych seriali, wrzucając na swój instagramowy profil zdjęcie sprzed lat, do którego zapozowała w stroju pielęgniarki. Zdjęcie było jednak też pretekstem do tego, aby podziękować służbie zdrowia. 

Co takiego napisała aktorka? 

"Zmęczona siostra Basen „niedaleko aparatu”. To zdjęcie z dawnych czasów, jeszcze grubo przed pandemią. Dzisiaj nie pamiętam, czy byłam zmęczona jako sio Basen w scenie, czy jako aktorka na planie. Pozdrawiam serdecznie lekarzy, pielęgniarki i ratowników medycznych, którzy dzisiaj „padają ze zmęczenia”. Bardzo Was podziwiamy i dziękujemy za Waszą pracę i niewiarygodny wysiłek" - napisała pod archiwalnym zdjęciem z "Daleko od noszy" Hanna Śleszyńska, dziękując służbie zdrowia za ich pracę w czasie pandemii. 

Fani w komentarzach również dołączyli się do podziękowań. Wielu z nich zachwyciło się też fotografią sprzed lat, która stała się dla nich okazją do tego, aby powspominać serial "Daleko od noszy', który kiedyś był bardzo popularny. Siostra Basen grana przez Hannę Śleszyńską była tam jedną z najbardziej charakterystycznych postaci. 

"Uwielbiam siostrę Basen", "W każdej roli jest Pani cudowna" - komplementowali znaną aktorkę jej instagramowi followersi, doceniając talent aktorski Hanny Śleszyńskiej i kultową rolę, w którą się wcieliła. 

Pamiętacie ją w takim wcieleniu? 
Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Hanna Śleszyńska | gwiazdy | Daleko od noszy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje