Reklama

Reklama

Halina Mlynkova zachwyca urodą!

Halina Mlynkova z roku na rok wygląda coraz młodziej. Ostatnio wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcia z najnowszej sesji, którą wykonała dla jednego z polskich magazynów. Fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy.

Halina Mlynkova to pochodząca z Zaolzia piosenkarka i autorka tekstów. Największą popularność przyniosły jej występy z zespołem Brathanki, z którymi wydała również dwa albumy: "Ano" i "Patataj".

Reklama

Ostatnio o wokalistce media rozpisują się raczej w kontekście jej rozwodu z Leszkiem Wronką. Tabloidy rozprawiały na temat pieniędzy, jakie Halina jest w stanie wywalczyć podczas sprawy rozwodowej. Artystka nie komentowała jednak spekulacji kolorowych pisemek. Unikała też publikowania w mediach społecznościowych osobistych zdjęć.

Mlynkowa niechętnie dzieli się z instagramowymi obserwatorami szczegółami z prywatnego życia. Najczęściej chwali się kadrami, które dokumentują jej twórczą pracę, koncerty, wywiady czy udziały w programach telewizyjnych. Piękna wokalistka opublikowała ostatnio na swoim profilu zdjęcie z najnowszej sesji zdjęciowej. Halina uśmiecha się na nim szeroko i trzeba przyznać, że wygląda bardzo promiennie.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i komplementów.

"Pani Halinko jest pani prawdziwą artystką. Jedyną w obecnych czasach", "Przepiękna!", "Czas się pani nie ima, jest pani zjawiskowo piękna" - czytamy.

Zobaczcie koniecznie najnowsze zdjęcie Haliny Mlynkovej!

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova | Brathanki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje