Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Wachowicz: Spełniam kolejne marzenie

Jak dziewczyna z małej miejscowości trafiła pierwsze strony gazet? Co drażni ją w mężczyznach i jaki jest jej przepis na utrzymanie świetnej sylwetki? O tym dowiesz się z najnowszego programu "Demakijaż" prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza. Gościem specjalnym była Ewa Wachowicz.

Ewa Wachowicz urodziła się w Gorlicach, stolicy Beskidu Niskiego, i od dziecka wiedziała, że żeby zdobyć szczyt, trzeba ciężkiej pracy i strategicznego myślenia. Wychowała się na wsi i jest dumna, że umie obsługiwać kosę i jeździć traktorem. Studiowała na Akademii Rolniczej w Krakowie, gdzie po raz pierwszy wystartowała w konkursie - na najmilszą studentkę. W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a miesiąc później tytuł trzeciej Wicemiss Świata.

Reklama

- To był męski świat, jest z tym wiele anegdot związanych - wspomina czas, gdy Ewa Wachowicz była została sekretarzem prasowym premiera Waldemara Pawlaka.

-  Teraz spełniam kolejne marzenie, karmię nie tylko Polaków w programie, ale też turystów i krakowian - Ewa Wachowicz opowiedziała w programie o swojej krakowskiej restauracji "Zalipianki".

Jak utrzymuje sylwetkę? - Jem 5 posiłków dziennie, piję 4-5 litrów płynów oraz każdego dnia staram się mieć trening, jakiś ruch - przyznaje.

A jaka cecha denerwuje ją najbardziej w mężczyznach? - Jeżeli mężczyzna spędza czasu w łazience więcej niż ja - to ta cecha dyskwalifikuje  - zdradza dziennikarka telewizyjna.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje