Reklama

Reklama

Ewa Wachowicz na zdjęciu sprzed lat

Ewa Wachowicz zrobiła zawrotną karierę w show-biznesie i gastronomii. Wszystko zaczęło się od wygranej w konkursie piękności. Jak wtedy wyglądała?

Ewa Wachowicz we wrześniu 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Jednak to nie był koniec jej ogromnych sukcesów. W tym samym roku znalazła się w konkursie Miss World, zajmując zaszczytne miejsce III wicemiss.

Reklama

Jak w przypadku wielu innych zdobywczyń tytułu Miss Polonia, Ewa znalazła pracę w show-biznesie. Rok po konkursie została prezenterką telewizji Polsat, gdzie poprowadziła teleturniej "100 procent dla stu". Wachowicz związała się na dłużej ze stacją telewizyjną i pojawiła się jeszcze w takich programach jak "Poradnik imieninowy", "Gadżety kobiety", czy "Przez żołądek do serca". Największą popularność przyniósł jej jednak autorski program "Ewa gotuje", który otworzył jej drzwi do świata gastronomii.

Teraz Ewa z powodzeniem prowadzi własne restauracje, wydaje książki kulinarne oraz ocenia starania innych kucharzy i szefów kuchni w popularnych programach.

Ostatnio Ewa pochwaliła się swoim obserwatorom zdjęciem z młodości. Uściślając, jest to zdjęcie z konkursu Miss Polonia.

"Ja znalazłam takie...Pamiętacie? A może nie było was na świecie...no bo internetu nie było" - napisała w poście.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Ewy Wachowicz!

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz | Miss Polonia | zdjęcia sprzed lat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje