Reklama

Reklama

Ewa Farna schudła? Na nowych fotkach zachwyca wyglądem!

Ewa Farna dodała niedawno kilka nowych zdjęć, na których wygląda znacznie szczuplej. Czyżby młoda mama zrzuciła ostatnio kilka kilogramów? Spójrzcie tylko, jak teraz się prezentuje!

Ewa Farna w ubiegłym roku została mamą i z tego powodu postanowiła odstawić karierę na dalszy plan. Gwiazda chce się obecnie skupić przede wszystkim na wychowaniu synka. 

Reklama

Macierzyństwo to dla niej priorytet, więc popularna wokalistka nie przejmuje się aż tak swoją sylwetką. Wiadomo, że odzyskanie formy po ciąży wymaga czasu. 

Poza tym atrakcyjna brunetka zawsze miała do siebie duży dystans. Fani ją za to uwielbiają. Ewa Farna nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym, ale od czasu do czasu wrzuca na swój instagramowy profil nowe fotki. Niedawno dodała kilka nowych zdjęć, które zachwyciły jej fanów. 

Zobaczcie, jak teraz wygląda gwiazda!  

Na najnowszych zdjęciach Ewa Farna prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Piosenkarka sprawia wrażenie dużo smuklejszej i zgrabniejszej. 

Nie wiemy, co dokładnie zrobiła, ale wygląda naprawdę świetnie. Fani również zauważyli przemianę piosenkarki. Nic dziwnego, że nie szczędzili jej komplementów w komentarzach pod fotkami. 

We wzorzystej kreacji wokalistce jest do twarzy, ale biała sukienka też bardzo jej pasuje. Oba stroje zwracają uwagę na szczupłą talię artystki, która najwyraźniej postanowiła podjąć walkę z nadwagą. 

Wy też dostrzegacie różnicę? 

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych. 

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka 

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje