Reklama

Reklama

Emilia Dankwa w nowej sesji zdjęciowej zachwyca!

Można odnieść wrażenie, że Emilia Dankwa z każdym kolejnym zdjęciem, jakie publikuje w mediach społecznościowych, wygląda coraz doroślej. Czy nastolatce w przyszłości uda się zrobić karierę w show-biznesie na miarę jej starszych koleżanek z "rodzinki.pl"? Spójrzcie tylko, jak nastolatka prezentuje się na najnowszych fotkach!

Emilia Dankwa póki co nie zrobiła w Polsce aż takiej kariery jak jej starsze koleżanki z planu "rodzinki.pl" - Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska czy Olga Kalicka, ale młoda aktorka dopiero wkracza w świat polskiego show-biznesu, zatem wszystko jeszcze przed nią, a przyszłość wygląda przecież bardzo obiecująco. 

Reklama

Urocza dziewczynka, która oprócz hitu TVP, jest znana również m.in. z ról w takich produkcjach jak: "Być jak Kazimierz Deyna", "Belfer" czy "Zbliżenia", od razu zyskała sympatię polskich telewidzów. 

Od czasu, kiedy po raz pierwszy wcieliła się w serialową przyjaciółkę Kacperka - Zosię, zmieniła się praktycznie nie do poznania. Z małej dziewczynki wyrosła na niezwykle urodziwą nastolatkę. 

Młoda aktorka, której profil na Instagramie obserwuje już ponad 106 tysięcy osób, regularnie dzieli się z fanami swoimi nowymi fotografiami, dzięki czemu łatwo można zauważyć wizualną przemianę, jaką przeszła na przestrzeni lat. 

Najnowsza sesja zdjęciowa Emilii Dankwy pokazuje jednak to bardziej niż wszystkie poprzednie. 

Artystka zaprezentowała się w niej niezwykle dojrzale jak na swój wiek.

Spójrzcie sami! 

Pod postem popularnej nastolatki szybko zaczęły pojawiać się komentarze, w których fani nie szczędzili jej komplementów. 

Nic dziwnego, w końcu Emilia Dankwa wyrasta na piękną młodą kobietę! 

Jesteście ciekawi, skąd pochodzi młoda aktorka? Odpowiedź poznacie na kolejnej stronie>>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje