Reklama

Reklama

Edyta Pazura pochwaliła się figurą

Edyta Pazura wraz z mężem spędza urocze wakacje na Malediwach. To spóźniona podróż poślubna, w którą para wybrała się po 13 latach małżeństwa. Edyta i Cezary odpoczywają, ale nie od mediów społecznościowych. Dlatego fani mogą liczyć na świeże informacje z wyjazdu.

Edyta Pazura relacjonuje wyjazd na swoim instagramowym profilu. Łatwo zauważyć, że jest w doskonałym humorze i świetnie się bawi. Pokazała też, że ma do siebie spory dystans. Nie waha się publikować zdjęć bez makijażu tuż po wyjściu z wody, ale potrafi również pochwalić się swoimi atutami.

Reklama

Edyta Pazura zaprezentowała zdjęcie w czerwonym bikini, eksponując doskonałą sylwetkę. We wpisie, jaki dołączyła do fotografii, dała do zrozumienia, że są to efekty ciężkiej i przemyślanej pracy pod okiem trenera. Edyta pazura skorzystała też z okazji, by zażartować: "Na wdechu ciężko się uśmiechać..." napisała. Łatwo jednak zauważyć, że uśmiech influencerki jest naturalny i radosny, a sylwetka doskonale wypracowana.

Naturalność i poczucie humoru Edyty Pazury bardzo podobają się internautom, którzy dają temu wyraz w komentarzach. Prezentując zdjęcia bez retuszu, ale z nieodłącznym uśmiechem na ustach, a także dzieląc się chwilami z życia codziennego, Edyta Pazura podbiła serca fanów.

Czytaj też:

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne? Oto zaskakująca prawda! 

Haftowała suknie ślubne Meghan i Kate. Jest na progu bezdomności

Meghan włożyła drogą sukienkę na wywiad z Oprah Winfrey?

Jeszcze więcej gorących plotek:

Przyłapała męża na zdradzie. Zaczęła transmitować wszystko na InstaStories. A on?

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

Paloma Elsseser. Rewolucja w modelingu

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje