Reklama

Reklama

Edyta Herbuś wyeksponowała figurę

Edyta Herbuś wie, jak zrobić wrażenie. Popularna tancerka opublikowała niedawno zdjęcie w obcisłym kostiumie. Wyglądała bardzo kobieco, a fani nie szczędzili jej komplementów!

Edyta Herbuś uwielbia wyraziste stylizacje, które jednak nie są przesadzone. Nie boi się eksperymentować i zawsze stara się wyglądać tak, by przyciągnąć uwagę. 

Reklama

Nie jest to szczególnie trudne, bo polska gwiazda jest bardzo atrakcyjną kobietą. Chociaż popularna brunetka ma sporo pracy, zawsze znajduje czas dla swoich fanów. Pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje zdjęcia. 

Nie raz zaskakuje opisami, które się pod nimi pojawiają. Tak było i tym razem! 

Czy Wy też czujecie tak silne połączenie z przyrodą? Tę potężną moc natury? Jedność ze światem, którego wibracje są w tym czasie tak intensywne? - zapytała swoich fanów Edyta Herbuś, która uważa, że fazy księżyca mają wpływ "na naszą wrażliwość i emocjonalność". 

Nie od dziś wiadomo, że aktorka i tancerka interesuje się astrologią, bo nie raz już podkreślała, że jest spod znaku Ryb. Co jakiś czas na jej instagramowym profilu pojawiają się posty, z których można wywnioskować, że wierzy w horoskopy

Uwagę fanów artystki przyciągnął jednak nie tylko sam opis pod fotografią, ale to, jak prezentuje się ona na zdjęciu. W komentarzach nie brakowało komplementów pod adresem tancerki. 

Naszym zdaniem Edyta Herbuś wygląda rewelacyjnie. 

A wy, jak myślicie? 

***

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości!

Sprawdź szczegóły >>> 


Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | gwiazdy | seksapil | kobiecość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje