Reklama

Reklama

Edyta Herbuś wierzy w horoskopy?

Edyta Herbuś opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Wygląda na nim wspaniale, ale to nie to nas zaciekawiło. Gwiazda ujawniła, jaki ma znak zodiaku i co się z tym wiąże!

Jak powszechnie wiadomo, media społecznościowe pozwalają nam jeszcze lepiej poznać życie gwiazd. 

Reklama

Celebryci coraz częściej decydują się na ujawnienie ciekawych informacji na swój temat. Często dowiadujemy się więc o nich tego, czego na pierwszy rzut oka byśmy się nie spodziewali. 

Edyta Herbuś, która jest ceniona za swój talent aktorki i umiejętności taneczne, pochwaliła się niedawno na Instagramie interesującą informacją o sobie. Celebrytka ujawniła, jaki ma znak zodiaku! 

Dziś w nocy księżyc wkracza w mój znak, czyli RYBY - napisała Edyta Herbuś w opisie pod swoim nowym zdjęciem, na którym wygląda olśniewająco.

„W tym czasie warto zaufać swoim przeczuciom, dać się poprowadzić znakom i owym „przypadkom” a wtedy wszystko się dobrze ułoży. Warto również zwracać szczególną uwagę na sny i głos intuicji. Jesteśmy teraz bardziej wyczuleni na sygnały ze świata pozazmysłowego i otwierając się na nie możemy otrzymać ważne wskazówki a także inspirację twórczą.” - dodała dalej tancerka, cytując fragment horoskopu.  

Wygląda na to, że popularna aktorka interesuje się astrologią. Nie wiedzieliśmy, że Edyta Herbuś ma takie zainteresowania! 

A wy, spodziewalibyście się tego po niej?
Zobacz także:


Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | gwiazdy | celebryci | horoskopy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje