Reklama

Reklama

Edyta Herbuś pochwaliła się fotkami w „bananowym stroju”

Edyta Herbuś to specjalistka od gorących fotek. Popularna tancerka i aktorka uwielbia publikować zdjęcia, na których pozuje w kreacjach, które sporo odsłaniają. Niedawno dodała kilka nowych w stylizacji z projektu „Bolero”. Kostium zrobił wrażenie na fanach!

Edyta Herbuś jest znana jako tancerka i aktorka. W parze z Marcinem Mroczkiem kilkanaście lat temu wygrała taneczną Eurowizję. Ma też na koncie sporo ról w polskich serialach. 

Reklama

Utalentowana brunetka na brak propozycji zawodowych nie może narzekać. Ma talent i urodę, więc zawsze wzbudza zainteresowanie mediów. Nie poprzestaje jednak na działalności zawodowej. 

Artystka jest też bardzo aktywna w Internecie. Na swoim instagramowym profilu często publikuje nowe zdjęcia w kusych strojach, które podkreślają jej idealną figurę. Edyta Herbuś jest świadoma swojej urody i widać to po fotkach, jakie dodaje. 

Zobaczycie, w jakiej odsłonie ostatnio się zaprezentowała! 

"Na zdjęciach moja bananowa Josephine Baker z projektu „Bolero” w Rez" - zdradziła w opisie pod fotką Edyta Herbuś, a fani nie kryli zachwytu wyglądem i niebanalnym kostiumem gwiazdy. "Cudowna - tylko schrupać", "Prawdziwa Chiquita" - pisali w komentarzach zachwyceni fani. Widać, że ten strój przypadł im do gustu. 

A jak wam się podoba Edyta Herbuś w takiej odsłonie? 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje