Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Herbuś o tym, czym jest dla niej piękno

Popularna tancerka wyjawiła, co jej zdaniem jest najpiękniejsze w kobiecości. Zrobiła to pod swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie.

"To co jest najpiękniejsze w kobiecości to moc płynąca z poznania naszej natury. To jasność serca. Empatia i wrażliwość w patrzeniu na inne istoty." 

Reklama

Te piękne słowa pojawiły się pod najnowszym zdjęciem tancerki, na którym ta wygląda zarazem niezwykle kobieco, jak i delikatnie. Po prostu nie można oderwać od niej wzroku!

Jednak to nie samo zdjęcie Edyty Herbuś, a jej słowa, zasługują na uwagę.

"Piękno to świadomość wartości i intencja, która płynie z serca przy konkretnych działaniach. To nasza tożsamość - indywidualny kolor, który określa nas w codzienności. Piękno to moc dążenia do harmonii, nie do perfekcji. Piękno to nie wygląd, to świadomość tego, kim jesteśmy."

Te kilka zdań świadczy o tym, że znana tancerka stała się kobietą dojrzałą i świadomą swojej wartości. Gwiazda chyba doskonale wie, czego oczekuje od życia. 

Artystka zwraca więc uwagę swoich fanek na to, że wcale nie muszą być idealne, aby osiągnąć szczęście. Liczy się przede wszystkim to, co je wyróżnia i sprawia, że stają są wyjątkowe. To co buduje ich tożsamość.
Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | kobiecość | gwiazdy | piękno

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje